Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... mi-au falsificat semnatura pentru a deveni proprietari ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

mi-au falsificat semnatura pentru a deveni proprietari pe o coloana de gaz al carei proprietar am fost

si pentru a construi o mansarda la un bloc daca stie cineva ce pot sa fac am facut plingere de un an de zile dar degeaba findca dosarul a incaput in miinile coruptilor
Formulati plangere penala pentru falsificarea de inscrisuri sub semnatura privata si uz de fals(art.290 si art.291 c.pen),impotriva celor vinovati.
In privinta solutionarii plangerii despre a carei tergiversare faceti vorbire,adresati-va sefilor ierahici superiori ai celor care care instrumenteaza cauza si aratati motivele pentru care se intampla ceea ce reclamati.Mergeti in audiente cu memorii in sensul aratat mai sus,la respectivii conducatori.
@D.Nichifor - Impotriva cui si pentru ce fapte ati facut plangere? Si de ce spuneti ca a incaput dosarul pe mana coruptilor? V-a cerut cineva vreo suma de bani sau alte foloase materiale pentru sine sau pentru altcineva pentru a va solutiona dosarul? Ce intelegeti prin corupti???