Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Recuperare impozit Germania
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Recuperare impozit Germania

Buna seara! As dori sa stiu care este procedura de recuperare a impozitului platit in germania in baza unor contracte de munca sezoniere desfasurate pe parcursul mai multor ani. Multumesc anticipat!
De ce sa recuperati impozitul? Ati platit si in Romania?
Da. Am platit si in Romania