Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Inchiriere apartament in regim AIRBNB
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Inchiriere apartament in regim AIRBNB

Buna ziua,

Exiata posibilitatea sa subinchiriez un apartment in regim AIRBNB?

Daca se specifica in contractul de inchiriere incheiat intre mine si proprietar ca pot sa subinchiriez apartamwntul este ok dpdv legal?

Multumesc,

Vasileghe a scris:

Buna ziua,

Exiata posibilitatea sa subinchiriez un apartment in regim AIRBNB?

Daca se specifica in contractul de inchiriere incheiat intre mine si proprietar ca pot sa subinchiriez apartamwntul este ok dpdv legal?

Multumesc,

vedeti prima data regulile impuse de AIRBNB , ...si DA , puteti specifica in contract treaba asta fara probleme DACA proprietarul este de acord