Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... asigurare de sanatate dupa divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

asigurare de sanatate dupa divort

Am fost casatorita si am divortat la notar fara a face partajul. (Locuim impreuna dupa divort.)
Mai pot beneficia de asigurarea de sanatate a "sotului" adica fostului sot in aceste conditii?
Buna ziua,
Evident NU!