Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Cadru tehnic SU
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Cadru tehnic SU

Buna ziua,
O persoana care a absolvit DOAR cursul de "Cadru tehnic cu atributii in domeniul prevenirii si stingerii incendiilor" poate indeplini atributiuni ca serviciu extern in ce priveste partea de protectia civila?
ivanovandrei, utilizator
Nu.