Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Pensie anticipata 2020
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Pensie anticipata 2020

Masterul se pune la călcul prin reducerea varstei de pensionare
Se considera vechime in munca. Nu se ia in calcul la reducerea varstei de pensionare. Doar grupa de munca reduce varsta de pensionare.
Gasiti informatii utile aici: www.avocatnet.ro/articol_535...