Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Condus sub influența substanțelor psihoactive
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Condus sub influența substanțelor psihoactive

Buna seara, acum aproximativ 24 de ore am fost oprit la un control de rutina, care sa lăsat cu o percheziție și o prelevare de probe biologice... am ieșit pozitiv pt THC și a-au găsit asupra mea aproximativ jumătate de gram și un cântar digital, am pledat vinovat pt consum încă din momentul in care agentul mi-a propus testul antidrog... m-ați putea sfătui care ar fi următoarele demersuri pentru integritatea mea ? Nu am mai avut de a face cu poliția pana acum.. . Sunt pasibil de pușcărie chiar dacă e prima abatere?
Va mulțumesc pt răspunsurile care vor veni!
Am patit si eu exact ca tine , Citeste topicu l asta sa vezi cum s-a terminat la mine
www.avocatnet.ro/forum/discu...
Bafta !