Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Permis suspendat pe 1 an
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Permis suspendat pe 1 an

Daca am avut dreptul interzis pe un an de a conduce si am fost prins la volan ce se poate intampla in instanta?
Bydy, utilizator
Incercati sa detaliati.
Aveti șanse destul de mari,sa mergeți la pușcărie.In mod sigur a-ti avut o condamnare cu suspendare.Va recomand un avocat.

Bydy a scris:

Daca am avut dreptul interzis pe un an de a conduce si am fost prins la volan ce se poate intampla in instanta?

MarkKase777, utilizator