Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensia de boala gr.3 se adauga la pensie ?
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensia de boala gr.3 se adauga la pensie ?

1. Am o pensie de boala gr.3 si servici de 4 ore..
Va intreb daca aceasta pensie se adauga la vechimea in munca ?
Multumesc mult.
Este stagiu asimilat si va intra in calculul pensiei de limita de varsta .