Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Asociați
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Asociați

O întrebare am intr-o asociație convocarea adunări generale o poate face oricine din Membri Fondatori sau ? Doar președintele asociației ?!
Ramane valabila prima solutie pe care ati primit-o. Raspunsul la intrebarea dvs este in statutul acelei asociatii sportive. Noi nu stim ce ati hotarat dvs la infiintare.