Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Divort

Buna ziua sunt căsătorită cu un băiat de alta cetățenie pot divort dacă nu am certificatul de căsătorie la mine deoarece certificatul este la el
Buna ziua,
Mergeti la primaria care v-a emis certificatul de casatorie, luati un duplicat si divortati!
daca nu va descurcati solicitati ajutorul unui avocat.
Nu aveti o copie? Nu va trebuie originalul!
In ipoteza in care nu aveti nici macar o copie, obtineti un duplicat!