Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... PERSOANA FIZICA AUTORIZATA COMPANIA UBER
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

PERSOANA FIZICA AUTORIZATA COMPANIA UBER

Buna ziua, sunt pfa si lucrez ca taximetrist pentru compania uber. Va rog sa Imi spuneti ce trebuie Sa inregistrez si ce trebuie Sa platesc Catre statul roman? Si ce declaratii trebuie Sa depun la anaf? Va multumesc foarte mult pentru ajutor
Mimita5, utilizator
Daca atunci cand ati pornit pe acest drum, v-ati imaginat ca "sunt sofer" este suficient iar restul este mizilic, v-ati inselat.

Ceea ce tine de contabilitatea activitatii dumneavoastra nu se poate rezuma la un simplu mesaj pe forum.

Va recomand colaborarea cu un partener specializat in contabilitate.