Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Concediere
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Concediere

Dacă un salariat a primit o înștiințare de la firma unde lucraza prin care i se oferă un nou loc de munca in alta localitate si acesta refuză mai primeste
somaj sau salariile compensatorii de la firma unde lucra , precizez ca firma este in curs de închidere
Da , mai primeste somaj sau salariile compensatorii de la firma unde ii va inceta raportul de munca.