Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Depunere declaratie 4200
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Depunere declaratie 4200

Buna seara ! Daca o firma vinde casa de marcat in 15.02 poate sa depuna in aceeasi zi declaratia 4200 pt cele 15 zile din luna februarie sau doar in martie? Multumesc .
george-neagu, moderator
Doar in martie.
Multumesc !
Multumesc!