avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 224 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Depunere declaratie 4200
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Depunere declaratie 4200

Buna seara ! Daca o firma vinde casa de marcat in 15.02 poate sa depuna in aceeasi zi declaratia 4200 pt cele 15 zile din luna februarie sau doar in martie? Multumesc .
Ultima modificare: Vineri, 7 Februarie 2020
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: gabrielaliana , utilizator 18:16, 7 Februarie 2020
Doar in martie.
Multumesc !
Multumesc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cum se calculeaza concediul prenatal ptr gravide??? mihasava mihasava Buna seara...Am intrat de curand in concediul prenatal....Insa,sunt nedumerita privind calculul acestuia....Ma poate ajuta cineva in privinta asta? Mentionez ... (vezi toată discuția)
Infintare pfa in perioada critica razvanmalos razvanmalos Buna seara ! La inceputul lunii martie am accesat ajutorul unei firme specializate in infintarea de firme. Eu am ales sa infintez un PFA, dosarul este gata,dar ... (vezi toată discuția)
Intreprindere individuala radiată din oficiu Stanciu diana Stanciu diana Buna seara am aflat ca întreprinderea individuala a carei titulara sunt a fost radiată din oficiu ce se poate face in acest caz pt a o recupera? (vezi toată discuția)