Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Co_asigurare
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Co_asigurare

Buna ziua. As vrea sa stiu daca ce.l pe care vreau sa.l iau ca si coasigurat are teren agricol pe numele lui este un inpediment. Multumesc.
Labau Luminita, utilizator
Da este. Nu trebuie să aibă mai mult de 5000 de metri pătrați pe numele lui. Dacă are și se va descoperi ulterior veți acuzat de fals în declarații.