avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 833 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Joacă între copii
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Joacă între copii

Copilul meu de 11 ani a lovit o colega jucandu-se ,cu piatra tatal a facut reclamatie ce pot pati eu ca parinte?
Cel mai recent răspuns: Elena-Irina Oprea , Avocat 23:40, 15 Februarie 2020
In functie de circumstante, ati putea fi obligată la plata unor despăgubiri.

TEODORA1080 a scris:

Copilul meu de 11 ani a lovit o colega jucandu-se ,cu piatra tatal a facut reclamatie ce pot pati eu ca parinte?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Despagubiri TEODORA1080 TEODORA1080 Cat de mare poate fi costul plății despăgubirii pt fapta unui copil de 11 ani ce a lovit din joacă o colega cu piatra ,mentionez ca fata a a vrut 3 zile ... (vezi toată discuția)
cum formulez o plangere la politie TEODORA1080 TEODORA1080 Copilul meu in varsta de 11 ani a lovit o colega cu piatra in parc din joacă. Tatal a depus plângere pe motiv că vrea despăgubiri morale dar nu m-a ... (vezi toată discuția)
Probleme de violenta in scoala generala mariancristielena mariancristielena BUNA ZIUA,ma numesc M......,sunt tatal a doi copii o fata de 11 ani,si un baietel de 6 ani si 11 luni,amandoi copii sunt inscrisii la aceeasi scoala gen,cu ... (vezi toată discuția)