Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Joacă între copii
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Joacă între copii

Copilul meu de 11 ani a lovit o colega jucandu-se ,cu piatra tatal a facut reclamatie ce pot pati eu ca parinte?
In functie de circumstante, ati putea fi obligată la plata unor despăgubiri.

TEODORA1080 a scris:

Copilul meu de 11 ani a lovit o colega jucandu-se ,cu piatra tatal a facut reclamatie ce pot pati eu ca parinte?