avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 386 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Buna ziua as doeri sa pun o intrebare si sa atasez o ...
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Buna ziua as doeri sa pun o intrebare si sa atasez o poza a unui document. Imi spuneti cum pot atasa poza? MUltumesc.

consider ca este important ca cei care imi vor imi raspunda sa citesca acest document.

Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:28, 17 Februarie 2020
In Forum , nu se mai pot atasa documente.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Document pentru proprietati detinute BlackArtGL BlackArtGL Buna ziua! As dori sa aplic in Italia la facultate, si am nevoie de \\"un document care sa arate proprietatile detinute\\". Din ce am intrebat pe ici-colo si ... (vezi toată discuția)
Recuperare taxa auto cernea89 cernea89 Am inmatriculat un autoturism sh pe data de 01.04.2010 adus din germania.Intrebarea mea este daca se mai poate recupera taxa tinand cont ca au trecut cateva ... (vezi toată discuția)
Cinci lucruri care nu va plac la forum-ul avocatnet.ro Admin Admin Rugamintea din aceasta seara este sa ne ajutati sa imbunatatim modul in care se navigheaza, se citesc si se scriu mesaje in forum-ul avocatnet.ro. Care sunt ... (vezi toată discuția)