Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Buna ziua as doeri sa pun o intrebare si sa atasez o ...
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Buna ziua as doeri sa pun o intrebare si sa atasez o poza a unui document. Imi spuneti cum pot atasa poza? MUltumesc.

consider ca este important ca cei care imi vor imi raspunda sa citesca acest document.

In Forum , nu se mai pot atasa documente.