Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Cont bancar
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Cont bancar

Buna ziua daca sotu este urmarit pe bunuri si pe conturi de executor si eu nu am fost implicata in nici un proces pot sa imi urmareasca si mie contul doar pt ca sunt sotia lui?
Nu.
Dar suntem la bunuri comune de asta imi era frica

Dapix a scris:

Nu.