avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 512 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Covid-19
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Covid-19

Avand in vedere situatia critica privind virusul COVID-19 , credeti ca se mai desfasoara acordarea "tichetelor rabla, martie 2020"?
Cel mai recent răspuns: ChristianAndreea , utilizator 10:05, 17 Martie 2020
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Pana la adoptarea unor noi reglementari , da.
Multumesc frumos! Asteptam cu nerabdare demararea oficiala a programului...
Buna ziua ! In momentul de fata avem in tara STAREA DE URGENTĂ , se mai aproba ??

Cornel Vasile a scris:

Pana la adoptarea unor noi reglementari , da.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Prelungire dovada de circulatie coronavirus arxo arxo Buna seara! Am intrat pe site-ul Ministerului Public si am vazut ca au publicat un comunicat despre masurile luate privind virusul COVID-19 . Avand in vedere ... (vezi toată discuția)
Deplasare catre aeroport MihaiHNI MihaiHNI Buna ziua, vă scriu in legatura cu o problema zborul meu din data de 9 mai 2020, pe ruta Bucuresti - Lisabona cu retur Avand in vedere situatia pandemiei ... (vezi toată discuția)
Stimulent risc covid-spital suport Wanna2211 Wanna2211 Buna ziua. Sunt asistent medical și lucrez in spital suport Covid. Împreună cu colegii mei in luna martie am tratat un pacient depistat pozitiv,au luat ... (vezi toată discuția)