Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Covid-19
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Covid-19

Avand in vedere situatia critica privind virusul COVID-19 , credeti ca se mai desfasoara acordarea "tichetelor rabla, martie 2020"?
Pana la adoptarea unor noi reglementari , da.
Multumesc frumos! Asteptam cu nerabdare demararea oficiala a programului...
Buna ziua ! In momentul de fata avem in tara STAREA DE URGENTĂ , se mai aproba ??

Cornel Vasile a scris:

Pana la adoptarea unor noi reglementari , da.