Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Cumul somaj tehnic cu pensia
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Cumul somaj tehnic cu pensia

Buna seara! In contextul actual se poate cumula indemnizatia pentru somaj tehnic cu pensia?
Da, se poate cumula indemnizatia pentru somaj tehnic cu pensia pentru limita de varsta.