Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Șomaj tehnic
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Șomaj tehnic

Bună ziua! Sunt angajat de 6 luni de zile, și urmează să fiu dat în șomaj tehnic. Dacă stau două sau mai multe luni in șomaj tehnic, mai pot să scot bani din bancă?
In ce sens, sa scoateti bani din banca ???
Un credit pentru nevoi personale.
Beniamim, utilizator
Trebuie sa vorbiti la banca sa vedeti in ce conditii vi se acorda.