Forum Discuţii juridice Executare silită Contract perioada determinata si executare silita
Discuție deschisă în Executare silită

Contract perioada determinata si executare silita

Buna ziua,

Rog raspuns:

daca sunt in acest moment in perioada de proba care se incheie in 16.04.2020 si nu se prelungeste contractul de munca pot solicita ajutor?Daca da ce am de facut
daca am executare silita ,aceasta se amana in aceasta perioada ,sau numai cei cu creditesunt "privilegiati"?

Multumesc
Ar trebui ridicate popririle in perioada "starii de urgenta" pentru ca te obliga la multe deplasari. Probabil ca se va lua o decizie astazi si cu privire la executarile silite.
Multumesc