Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Chirie persoana fizica catre propietar
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Chirie persoana fizica catre propietar

Buna ziua
Data fiind situatia actuala cu decretarea stării de urgență din cauza coronavirusului, se poate amâna plata chiriei de chiriaș catre proprietar?
Buna ziua
Va multumesc tuturor pentru răspunsuri !
Sanatate multa !