Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Ordonanta 32/2020
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Ordonanta 32/2020

Buna ziua sunt adm si asociat unic de firma prestari servicii (S.R.L) fara contract de munca si fara angajati pot beneficia de ajutor de la stat de 75% ??
Firma este in activitate si platim impozit la stat ,am fost suapendati datorita Covid 19 !!
Vedeti aceste discutii
www.avocatnet.ro/forum/discu...