avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 925 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri europene : pentru personele defavorizate
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri europene : pentru personele defavorizate

Bună seara tuturor celor care vad aceasta postare!!!!
Am rugămintea să-mi spuneți dacă stați despre programul pt ajutorarea personelor defavorizate : pentru cei care nu își permit sa cumpere un laptop, sau calculator pentru a putea continua studiile școlare, dar nu își permite sa achiziționeze un component din cele mai sus menționate!!!
Întâmplător am auzit acesta informație la un post de radio, acum 2 zile. Va mulțumesc respectos.

Alte discuții în legătură

Se poate accesa date personale? stefanaa stefanaa poate militia sa imi intre in pc si sa vada ce fac?m-au amenintat ca vor face asa ceva.ei banuiesc ca eu am afurat un laptop.eu stiu ca arfi ilegal,si ca au ... (vezi toată discuția)
Garantia produsului final si a componentelor Andrei_78 Andrei_78 Buna ziua. Acuma 4 ani am cumparat un laptop si evident i s-a dus acea garantia de 2 ani. Problema este ca deja mi s-a stricat placutele RAM, iar firma ... (vezi toată discuția)
Schimbare functie roda67 roda67 Buna ziua, Am rugamintea sa imi spuneti daca este legal sa schimb o functie studii medii-ajutor programator in una cu studii superioare-administrator retea de ... (vezi toată discuția)