Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... extras de cont
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

extras de cont

Daca sunt PFA, extrasul de cont din cererea pentru somajul tehnic covid-19, trebuie sa fie musai pe PFA? Nu este luata in considerarea cererea cu exstras de cont personal? Multumesc!
mirela.onciu, utilizator
Buna ziua,
Contul personal nu este acceptat. Va puteti deschide un cont pe PFA.
ce acte trebuiesc pt deschidere cont PFA?
Ce acte am nevoie pentru deschiderea unui cont pentru PFA?

[ link extern ] /

[ link extern ]