Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bonuri cadou
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bonuri cadou

Buna ziua.Daca sunt in somaj tehnic mai beneficiez de bonuri cadou pentru Paste ?
Depinde de prevederile din c.i.m., din c.cm. aplicabil sau din reg.intern al angajatorului , iar in lipsa acestora de decizia acestuia.