avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 216 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bonuri cadou
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bonuri cadou

Buna ziua.Daca sunt in somaj tehnic mai beneficiez de bonuri cadou pentru Paste ?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 07:55, 11 Aprilie 2020
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Depinde de prevederile din c.i.m., din c.cm. aplicabil sau din reg.intern al angajatorului , iar in lipsa acestora de decizia acestuia.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Sporuri obligatorii la salariul de baza ramo1305 ramo1305 Buna ziua, am nevoie de cateva raspunsuri la intrebari::help: 1. Pentru angajatii cu studii superioare, care ocupa un post de conducere care este salariul ... (vezi toată discuția)
Acordare tichete cadou de catre angajator pentru copii cristina69 cristina69 Buna ziua Va rog sa imi spuneti daca angajatorul poate acorda tichete cadou pentru copii minori ambilor salariati (mama si tata care sunt slariati ai ... (vezi toată discuția)
Bonuri cadou ContSters286950 ContSters286950 Buna Ziua! Am si eu o intrebare, nu de mult am dat demisia, inainte de asta am primit bonuri cadou de Paste, am semnat ca am preluat si sunt la mine, insa ... (vezi toată discuția)