Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Cumparare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Cumparare

Buna ziua , doresc să cumpărăm o masina impreuna fiind într-o relație de concubinaj, cum sa procedez din punct de vedere legal ca sa nu fie probleme gen sa raman fara banii investiți.
Cumparati impreuna masina, sa fiti ambii cumparatori.
Dacă veți fi trecut pe acte amândoi, bunul
va fi în coproprietate.