Forum Discuţii juridice Proprietate industrială şi ... Drepturi de autor
Discuție deschisă în Proprietate industrială şi intelectuală. Adică mărci, invenţii, drept de autor şi altele

Drepturi de autor

Buna ziua!
Doresc sa public Codul lui Caragea intr-o carte. Continutul este extras dintr-o carte in care apare alaturi de alte adnotari si legi ale vremii. Ce cadru si ce traseu legislativ se foloseste pentru a nu intampina probleme? Multumesc!
daca extrageti doar codul, fara adnotarile si adaugirile de care vorbiti, nu veti avea nici o problema.
Multumesc