Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... INDEMNIZATIE PENSIONARE
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

INDEMNIZATIE PENSIONARE

REGULANENT INTERN ART.34.6.3. SALARIATII CARE SE PENSIONEAZA ANTICIPAT PRIMESC O INDEMNIZATIE EGALA CU UN SALARIU DE BAZA AVUT IN LUNA PENSIONARII
INTREBARE
DACA AM INCETAT CONTRACTUL INDIVIDUAL DE MUNCA INAINTE DE A PRIMI DECIZIA DE PENSIONARE MAI AM DREPTUL LA INDEMNIZATIE???
Nu.
jurist2020, utilizator