Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... anexa scrisorii MMPS 382/2000 privind ocupatiile ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

anexa scrisorii MMPS 382/2000 privind ocupatiile incadrate in grupa II

am nevoie de anexa scrisorii MMPS 382/2000 privind ocupatiile incadrate in grupa II
STRAUT DELIA

In casuta postala (email), veti gasi Ordinul 50/1990 actualizat 1994.
buna ziua,

Ma puteti ajuta si pe mine cu scrisoarea 382? sau ordinul 50 actualizat la 1994? tigselling@gmail.com

va multumesc

Cornel Vasile a scris:

STRAUT DELIA

In casuta postala (email), veti gasi Ordinul 50/1990 actualizat 1994.

Va trimit eu adresa.
Ordinul 50/1990 - actualizat 1994 , il gasiti aici :
[ link extern ]
Cornel Vasile, Consilier juridic