Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Dacă nu primesc citație ca martor!
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Dacă nu primesc citație ca martor!

Dacă nu primesc citație ca martor
Dacă primesc citație și nu ma pot prezenta pot fi alături prin apelvideo sau videoconferință
sub anonimat
Va mulțumesc
Utilizator 20, utilizator
Depinde de proces (civil sau penal), prevederile legale și dispozițiile judecătorului!
Am fost martor la o bătaie și sa lăsat cu injunghiere și am dat interviu cu spatele și nu am dat nici numele și nici la poliție nu mau chemat
Nu pot asista prin videocal sau apelvideo Deci nu pățeșc nimika?
jurist2020 a scris:

Depinde de proces (civil sau penal), prevederile legale și dispozițiile judecătorului!

a
Utilizator 20, utilizator