Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Avocatul repartizat din oficiu trebuie platit de mine?
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Avocatul repartizat din oficiu trebuie platit de mine?

trebuie sa platesc un avocat din oficiu care m a asistat la ora 03 la sediul politiei unde am dat niste declarati cu suma de 600lei sau..????va rog mult
avocatul din oficiu care vi s-a dat pentru reprezentare nu se plateste oficial