avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 911 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Avocatul repartizat din oficiu trebuie platit de mine?
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Avocatul repartizat din oficiu trebuie platit de mine?

trebuie sa platesc un avocat din oficiu care m a asistat la ora 03 la sediul politiei unde am dat niste declarati cu suma de 600lei sau..????va rog mult
Cel mai recent răspuns: Monica Miron , Consultant fiscal 16:56, 15 Decembrie 2009
avocatul din oficiu care vi s-a dat pentru reprezentare nu se plateste oficial

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Citatie / dosar penal microsoft romania attimaci attimaci Buna, am primit o Citatie cu nr.xxxxx in care sunt chemat la sediul politiei din orasul meu l camera 33 in calitate de administrator al firmei mele, in cauza ... (vezi toată discuția)
Fapta penala teomicri teomicri daca s-a dat un CEC in alb unei firme ca si garantie ,iar aceasta l-a bagat in banca chiar daca i s-a comunicat sa nu o faca din cauza lipsei ... (vezi toată discuția)
Despre aparator din oficiu in penal gabitzu1ro gabitzu1ro inculpatul fata de instanta Tribunal sectia penala la ultimele termene nu sa mai prezentat fiind asistat de un aparator din oficiu insa in urma pronuntarii sa ... (vezi toată discuția)