Forum Suport Tehnic Modificări în avocatnet.ro Am cumarat o masina
Discuție deschisă în Modificări în avocatnet.ro

Am cumarat o masina

Buna ziua!
Ma comfrunt cu o problema am cumparat o masina acum 6 luni am inscriso pe mine
Am dat 2000 euro pe ea. Vechiul proprietar mi-a zis ca toate sunt in regula la ea. Dar de cand am luat-o nu am condus 2 luni .
Tinand-o numai in service bagand in ea peste 2500 euro in ea si Inca mai am sa o aduc cat de cat buna! Nu stiu ce sa fac sunt la prima masina. Asi dori un ajutor se poate face ceva prin instanta sau ceva. Multumesc o zi buna!
Este culpa dv exclusiva ca ati achizitionat vehicul fara sa realizati verificare tehnica in prealabil sau cel putin sa fi solicitat opinia unei persoane specializate