Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Complex Comercial
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Complex Comercial

Buna ziua.

Vin si eu cu o intrebare (de la un client) .
In contextul actual s-a decis ca mall-urile sa fie inchise (galeriile comerciale din jurul supermarketului) pana nu se stie cand cu exceptia magazinelor cu intrare/iesire directa afara. Complexul Comercial de genul Cora, Auchan, Kaufland se incadreaza la mall sau poate functiona?
gabimc, utilizator