Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Divort

Cat mai costa un divort
Nu o sa primiti oferta publica de onorariu. Alegeti un avocat si discutati cu el in particular prezentand cazul in amanunt: este vorba despre un divort cu minori sau divort fara minori, un divort prin acord,culpa comuna ori culpa exclusiva, se solicita sau nu daune morale etc.
In principal, onorariul se stabileste in functie de complexitatea cauzei.
Avocat Neagu Elena, Avocat
Am anteles problema e ca eu stau an bucuresti si ia an satu mare si avem si un copil care sta cu macasa dar eu vreau custodia ca nu mai am ancredere an sotie ma minte prea mult nici acum nu stiu cu cine sta fata cand sotia e la munca nu vrea sami zica si mie teama pentru copil
Nu este nicio problema, avocatul dvs va poate reprezenta in orice colt al tarii.
Discutati pe larg cu acesta si gasiti solutia potrivita.
Instanta competenta este cea de la
ultimul
domiciliu comun, daca una dintre parti mai locuieste pe raza acelei judecatorii!
Discutati toate problemele cu avocatul pe care-l alegeti sa va reprezinte!
Dar eu pot divorta aici an bucuresti sau trebui sa depun an satu mare actele de divort acolo am stat cu chirie