Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Divort

Cat mai costa un divort
Ar trebui sa mergeti la avocat, aveti multe nelamuriri si sunteti si greu de citit.
repet, daca nu va intelegeti in toate privintele, nu puteti divorta la notar si nu inteleg cum adica sa aiba domiciliul la dvs , dar sa stea la maica-sa... bininteles ca e o aberatie ce vreti.
Numele mamei nu are legatura cu drepturile de parinte,
Mam referit ca an actul de divort fata sa fie trecuta la mine dar da locuiaca la maicasa. Cat timp e permis pentru a ne gandi an privinta semnari div.si nu trebuia sa fie si un raport dela autoritatea tutelala