Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Aprobări afacere suplimente fitness
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Aprobări afacere suplimente fitness

Bună ziua,

Va rog sa ma ajutați cu o informație. Doresc sa deschid o afacere de suplimente nutritive pentru pasionații de fitness și culturism, as dorii sa știu ce fel de aprobări am nevoie si de la care entități înainte de a o deschide.
Va mulțumesc!
DSP, ANSVSA, primarie, mediu, ISU, sunt un minimum. restul, e in functie de tipul de afacere: productie, distributie, retail, precum si de modul de vehiculare al marfurilor.