Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Concediu crestere copil
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Concediu crestere copil

Am fost in crestere copil. La data de 14.03.2020 copilul implineste 7 ani(handicap). Cu ce data trebuia sa imi inchei contractul individual de munca?
Sa incheiati c.i.m. pentru ce?
Pentru a începe serviciul în altă parte