avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 379 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Concediu crestere copil
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Concediu crestere copil

Am fost in crestere copil. La data de 14.03.2020 copilul implineste 7 ani(handicap). Cu ce data trebuia sa imi inchei contractul individual de munca?
Cel mai recent răspuns: leo92 , utilizator 14:05, 24 Iunie 2020
Sa incheiati c.i.m. pentru ce?
Pentru a începe serviciul în altă parte

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Revenire din ccm dia_cj2005 dia_cj2005 Buna ziua,in data de 16 nov va trebui sa ma intorc la servici,insa m-au anuntat de pe acum cum ca nu mai au nevoie de mine! Nedumeririle mele sunt: -cum sa ... (vezi toată discuția)
Buna, va rog o angajata (institutie publica) este în concediu ... lyly64 lyly64 Buna, va rog o angajata (institutie publica) este în concediu pentru ingrijirea copilului bolnav in varsta de pana la 7 ani sau, in cazul copilului cu ... (vezi toată discuția)
Reinceperea serviciului alina-mihaela alina-mihaela as dori sa stiu si eu cand ar trebui sa incep serviciul daca fiica mea face 2 ani pe 6.09.2009, iar eu ma aflu in indemnizatie pt. crestere copil din data de ... (vezi toată discuția)