Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună seara!
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună seara!

Vecinul mă amenință să închid o fereastră care dă spre grădina lui,distanța e mai mică de un metru, în autorizația pe care am obtinut o aproximativ acum 20 ani e trecut iluminator..,am vreo șansă să păstrez fereastra ,mentionez că nu o deschid, o folosesc pentru lumină .
Buna seara,
Faceti-ii doar format de iluminator si aerisire (doar sa se rabata nu sa se vada prin ea si sa se deschida) si atunci nu are ce sa va faca.
Geamul trebuie sa fie din acela prin care intra lumina dar nu se vede (cu flori sau forme geometrice)