Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Asigurare ptr gravide
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Asigurare ptr gravide

Am fata gravidă în 32 săptămâni a lucrat la [nume cinema] brașov până acum a fost în șomaj tehnic de la 1 iulie urmă să între în concediu prenatal dar a fost anunțată că începând cu 24 iunie nu mai este asigurată și nu mai poate beneficia de concediu ce trebuie să facă ? Mulțumesc frumos
Elena Andreea, administrator
Este vorba despre D112...