Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Concediu Bulgaria
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Concediu Bulgaria

Am achiziționat în ianuarie de la o agenție de turism bilete pentru vacanță în Bulgaria,cu începere 24 iulie 2020.Ce putem face în momentul de față deoarece nu am reprogramat încă sperând că putem merge.Se mai poate reprograma sau pierdem banii?
Vedeti ce scrie in contract legat de acest aspect sau contactati agentia si vedeti ce se poate face in astea cateva zile pana pe 24...
Vă mulțumesc frumos!