Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua din nou,va deranjez cu o intrebare: sotia ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua din nou,va deranjez cu o intrebare: sotia mea pensionara ...

Buna ziua din nou,va deranjez cu o intrebare: sotia mea pensionara din 2014 primeste pensia in cont bancar in Romania, dar rezideaza permanent in Spania din anul 2004.Intrebarea mea este cum poate sa transfere pensia in cont bancar din Spania, adica sa o primeasca aici.Va multumesc!
Toate detaliile le gasiti, aici:
[ link extern ]