Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Plata întreținere
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Plata întreținere

Buna seara! Mama mea are handicap grav și nu se mai poate întreține singura. Am adus.o la mine acasă să o pot îngriji. Eu am continuat să plătesc întreținerea la locuința ei chiar daca nu mai sta acolo, dar nu am trecut.o la mine la întreținere. Poate fi asta o problema???
Mulțumesc!
mihaelamanuela, utilizator
treceti-o la dvs la intretinere si depuneti cerere la ea ca nu mai sta. O sa mai platiti si la ea ce se repartizeaza pe a si nu pe persoana.