Forum Discuţii juridice Executare silită Buna ziua. Ce pot face daca executorul judecatoresc ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna ziua. Ce pot face daca executorul judecatoresc refuza sa ...

Buna ziua. Ce pot face daca executorul judecatoresc refuza sa imi trimeata catre banca adeverinta pt deblocarea indemnizatiei de concediu medical? Mentionez ca de pe dsta de 1.07.2020 sunt in postnatal.
Bună ziua. Ați solicitat în scris executorului efectuarea acestui demers? De principiu, aveți deschisă calea contestației la executare.

Nicoleta Temei a scris:

Buna ziua. Ce pot face daca executorul judecatoresc refuza sa imi trimeata catre banca adeverinta pt deblocarea indemnizatiei de concediu medical? Mentionez ca de pe dsta de 1.07.2020 sunt in postnatal.