Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua ! Tatal meu e bolnav ,cancer gr IV si nu s a ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua ! Tatal meu e bolnav ,cancer gr IV si nu s a facut ...

Buna ziua ! Tatal meu e bolnav ,cancer gr IV si nu s a facut succesiunea casei de pe bunica.In caz ca decedeaza casa se va imparti egal intre copiii fratelui(decedat) si noi ,2 surori desi bunica i a lasat prin testament casa tatalui meu? Va multumesc!
După decesul tatălui, cereți deschiderea succesiunii bunicii și a tatălui dvs.