Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Ma poate ajuta cineva cu o informatie, va rog? Unde as ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Ma poate ajuta cineva cu o informatie, va rog? Unde as putea ...

Ma poate ajuta cineva cu o informatie, va rog? Unde as putea gasi arhiva TC Ind Corabia? Tatal meu are nevoie de o adeverinta ca a lucrat acolo 8 ani, necesara pt pensionare. Nu o gasim nicaieri.
Multumesc anticipat pt raspunsuri!
Poate stiu cei de la Serviciul Judetean al Arhivelor Nationale Olt
Adresa: Slatina, str. Primăverii nr. 15, cod 230002, jud. Olt
Telefon: 0249/436.005
Fax: 0249/436.005
E-mail: olt@arhivelenationale.ro