avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 631 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Ma poate ajuta cineva cu o informatie, va rog? Unde as ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Ma poate ajuta cineva cu o informatie, va rog? Unde as putea ...

Ma poate ajuta cineva cu o informatie, va rog? Unde as putea gasi arhiva TC Ind Corabia? Tatal meu are nevoie de o adeverinta ca a lucrat acolo 8 ani, necesara pt pensionare. Nu o gasim nicaieri.
Multumesc anticipat pt raspunsuri!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:29, 24 August 2020
Poate stiu cei de la Serviciul Judetean al Arhivelor Nationale Olt
Adresa: Slatina, str. Primăverii nr. 15, cod 230002, jud. Olt
Telefon: 0249/436.005
Fax: 0249/436.005
E-mail: olt@arhivelenationale.ro

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bună ziua, unde pot găsi arhivele tc ind suceava pentru o adeverință ... ZotaM ZotaM Bună ziua, unde pot găsi arhivele tc ind Suceava pentru o adeverință de vechime sau ar putea cineva sa ma ajute cu un număr de telefon va rog. Multumesc (vezi toată discuția)
Buna ziua. va rog, imi puteti spune cum reusesc sa gasesc cartea ... Maria Blindu Maria Blindu Buna ziua. Va rog, imi puteti spune cum reusesc sa gasesc cartea de munca a tatalui meu? A lucrat la IUGTC CRAIOVA. (vezi toată discuția)
Buna ziua. imi cer scuze daca poate cineva sa ma ajute . vreau ... Achour Achour Buna ziua. Imi cer scuze daca poate cineva sa ma ajute . Vreau sa știu cum as putea găsii arhivele de la tc Carpați București și tcmric Arad. Am nevoie de ... (vezi toată discuția)