avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 601 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... buna seara .sunt asistent generalist cu ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

buna seara .sunt asistent generalist cu postliceala....si fac ...

buna seara .sunt asistent generalist cu postliceala....si fac si tehnica dentara( 3 ani). Cand termin cum ma incadrez? Asistent cu studii superioare...????
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 08:04, 28 August 2020
Tehnica dentara ce urmati ... colegiu sau facultate (ciclu I Bologna) ?
Faculatea de 3 ani
Inseamna Ciclu I Bologna .... ciclul de studii universitare de licenţă ... in speta, studii superioare

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Mai fac masterat? AlinaLavinia AlinaLavinia BUNA ZIUA, AM TERMINAT FACULTATEA DE ASISTENTE MEDICALE DE 3 ANI. AM FOST INCADRATA LA STUDII SUPERIOARE DE SCURTA DURATA, SI LA SALARIU NU MI S-A SCHIMBAT ... (vezi toată discuția)
Legea salarizarii unitare ordo ordo Buna Ziua Stiu ca s-a mai dicutat aceasta chestiune dar.....ajutati-ma.In anul 2003 am absolvit un colegiu,fiind incadrat in prezent in administratia publica ... (vezi toată discuția)
Salarizare absolvent bologna i mceline mceline Buna seara, Sunt incadrata pe un post cu studii superioare de scurta durata (fiind absolventa a unui colegiu) intr-o unitate bugetara. Anul acesta am ... (vezi toată discuția)