Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... buna seara .sunt asistent generalist cu ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

buna seara .sunt asistent generalist cu postliceala....si fac ...

buna seara .sunt asistent generalist cu postliceala....si fac si tehnica dentara( 3 ani). Cand termin cum ma incadrez? Asistent cu studii superioare...????
Tehnica dentara ce urmati ... colegiu sau facultate (ciclu I Bologna) ?
Faculatea de 3 ani
Inseamna Ciclu I Bologna .... ciclul de studii universitare de licenţă ... in speta, studii superioare