Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Unde se depune dosarul pentru OUG133/2020, primarie ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Unde se depune dosarul pentru OUG133/2020, primarie sau școală, ...

Unde se depune dosarul pentru OUG133/2020, primarie sau școală, în condițiile în care:
-am domiciliul in Bucuresti
-am viză de flotant într-o altă localitate
- copii merg la școală într-o alta localitate diferită de domiciliu si resedinta.
Stiu ca termenul este foarte scurt si de aceea as vrea sa fiu sigura.
Multumesc anticipat!
cristina_verbal, utilizator
În opinia mea, se depune la structura de asistență socială de la nivelul autorităților publice locale.