avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 736 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Unde se depune dosarul pentru OUG133/2020, primarie ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Unde se depune dosarul pentru OUG133/2020, primarie sau școală, ...

Unde se depune dosarul pentru OUG133/2020, primarie sau școală, în condițiile în care:
-am domiciliul in Bucuresti
-am viză de flotant într-o altă localitate
- copii merg la școală într-o alta localitate diferită de domiciliu si resedinta.
Stiu ca termenul este foarte scurt si de aceea as vrea sa fiu sigura.
Multumesc anticipat!
Ultima modificare: Luni, 31 August 2020
cristina_verbal, utilizator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 09:17, 31 August 2020
În opinia mea, se depune la structura de asistență socială de la nivelul autorităților publice locale.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Permis auto AlexaaandraC AlexaaandraC Luna trecuta am avut proba de traseu pentru obtinerea permisului auto. Intre timp mi-a expirat buletinul si l-am schimbat si nu mai am viza de flotant pe ... (vezi toată discuția)
Inscriere pfa administratie financiara/depunere formular 220 iulia1954 iulia1954 Buna ziua, In urma infiintarii unui PFA, legea spune ca trebuie sa ma inscriu la administratia financiara in termen de 15 zile. Ceea ce am si incercat sa ... (vezi toată discuția)
Viza de flotant alegeri 2012 mediul rural M69 M69 Salut.Vă rog să mă îmi daţi un sfat cât mai avizat în legătură cu următoarea situaţie. Voi participa la alegerile locale din vară pentru primări ... (vezi toată discuția)