Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Doresc sa chem in judecata un vecin pentru ca de 8 ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Doresc sa chem in judecata un vecin pentru ca de 8 luni isi renoveaza ...

Doresc sa chem in judecata un vecin pentru ca de 8 luni isi renoveaza apartamentul si nu mai termina (face o galagie infernala), cererea de chemare in judecata pe Art 1349 C.civ este acceptata a se depune si pe emailul instantei? Multumesc.
Este de preferat sa comunicati actiunea fie direct la registratura instantei fie prin fax
Se achita vreo taxa de timbru in cazul in care voi cere daune materiale si morale?
Valsymy, utilizator