avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 479 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Doresc sa chem in judecata un vecin pentru ca de 8 ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Doresc sa chem in judecata un vecin pentru ca de 8 luni isi renoveaza ...

Doresc sa chem in judecata un vecin pentru ca de 8 luni isi renoveaza apartamentul si nu mai termina (face o galagie infernala), cererea de chemare in judecata pe Art 1349 C.civ este acceptata a se depune si pe emailul instantei? Multumesc.
Cel mai recent răspuns: Valsymy , utilizator 15:44, 3 Septembrie 2020
Este de preferat sa comunicati actiunea fie direct la registratura instantei fie prin fax
Se achita vreo taxa de timbru in cazul in care voi cere daune materiale si morale?
Ultima modificare: Joi, 3 Septembrie 2020
Valsymy, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Doresc sa chem in judecata un vecin pentru ca de 8 luni isi renoveaza ... Valsymy Valsymy Doresc sa chem in judecata un vecin pentru ca de 8 luni isi renoveaza apartamentul si nu mai termina (face o galagie infernala), in cererea de chemare in ... (vezi toată discuția)
Doresc sa chem in judecata un vecin pentru ca de 8 luni isi renoveaza ... Valsymy Valsymy Doresc sa chem in judecata un vecin pentru ca de 8 luni isi renoveaza apartamentul si nu mai termina (face o galagie infernala), am chemat de 5 ori politia si ... (vezi toată discuția)
Salar neincasat d_n d_n Buna ziua, am 2 intrebari, poate ma puteti ajuta 1. Vreau sa actionez in judecata firma la care am lucrat pentru ca nu mi-au dat salariul, exista ceva ... (vezi toată discuția)